Mūsų servisas tikriausiai pigiausias Lietuvoje! Kvalifikuota kokybiška pagalba!
lt  | en  | ru

Apie UAB Baltko

Uždaroji akcinė bendrovė „Baltko" Jums siūlo krautuvus bei sandėlių techniką. Įmonės vadovai turi ilgametę patirtį šiame versle. Daugelį metų dirbę su Lietuvos ir užsienio įmonėmis krautuvų ir kitos krovos technikos aprūpinimo, priežiūros, remonto, atsarginių dalių tiekimo ir kitais klausimais. Visos jums reikalingos prekės čia yra tiesiogiai iš gamintojų! Pas mus pirkdami jūs sutaupysite savo lėšas. Su daugeliu partnerių yra nusistovėję ne tik draugiški santykiai, bet ir tarpusavio pasitikėjimas, noras padėti ekstra atvejais.

Uždaroji akcinė bendrovė „Baltko" pasiūlys Jums konkurencingas kainas, kokybišką ir patikrintą techniką. Techniką mes vežame tiesiogiai iš Japonijos. Tai rinkoje yra kokybės ir ilgaamžiškumo požymis. Pakankamai didelis asortimentas Jums padės pasirinkti krautuvus su vidaus degimo dyzeliniais ir benzininiais varikliais, akumuliatorinius krautuvus bei rietuvių dėtuvus, vadinamus štabeliuotojus. 

Mūsų bendrovėje Jūs pasirinksite rankinius- hidraulinius, įvairius kitus vežimėlius, bei atsargines dalis jiems.

Mes visuomet pasiruošę nemokamai Jus konsultuoti krovos technikos parinkimo ir pritaikymo klausimais.

Įmonė yra įsikūrusi labai patogioje geografiškai vietoje: iki bendrovės sandėlių yra tik 4,5-5 km nuo autostrados Vilnius - Klaipėda centrinės Kaunos sankryžos Jonavos, Ukmergės kryptimi. Jums niekada nereikės gaišti laiko miesto spūstyse.

Apsilankykite!