Mūsų servisas tikriausiai pigiausias Lietuvoje! Kvalifikuota kokybiška pagalba!
lt  | en  | ru

DAŽNIAUSIAI KYLANTYS KLAUSIMAI RENKANTIS KROVOS TECHNIKĄ

Sunkiausi Jūsų kroviniai?  1 – 2 – 3 -4 -5 -6 tonos, apytiksliai.
Kur to krovinio svorio centras? Koks tai krovinys? Standartas 500/600mm svorio centras/tada kelia nurodytą tonažą.
Kur dirbs daugiau laiko: viduje ar lauke? Krautuvo reikia elektrinio ar su vidaus degimo varikliu?
Kokį aukštį reikia kelti: į lentynas, padėklą ant padėklo...? Standartinis šakių kėlimas iki 3 metrų skirtas iškrauti/pakrauti automobiliams.
Koks vartų - durų aukštis? Kartais tam reikia žemesnės strėlės...
Kokia dar darbo specifika: ar svarbu priedai? Šakių postūmis, kabina (tentinė), suspaudėjai, ilgos šakės, elastinės ar pneumatinės padangos....
Kokiu intensyvumu numatoma dirbti? Ar norite naujo krautuvo? Pagal intensyvumą galima parinkti naujesnį krautuvą ir atvirkščiai- jei dirba 1 h per dieną – pigesnį.
Kai reikalinga dirbti sandėlyje tarp stelažų? Yra štabeliuotojai dirbantys su šakėmis kaip krautuvai. Yra stockeriai – elektriniai vežimėliai dirbantys vienas šakes keliantkitoms liekant kaip atraminėms ( čia padėklą išilgai jau nepaimsi, po apatine lentyna reikalingas tarpas apatinėms šakėms....)
Kokie pravažumai: slenksčiai, duobės, rampos....? Jeigu dideli nelygumai geriau krautuvas su dideliais ratais, jeigu slenksčiai ar pervažiuos štabeliuotojas / stocker`is.
Jei Jums reikalingos atsarginės dalys? Reikia krautuvo modelio ir kėbulo numerio. Jeigu jau turite išėmę dalį – ir jos numerio. Jeigu krautuvas neidentifikuojamas – detalės pavyzdžio ar nuotraukų.
Jei Jus domina remontas, priežiūra? Atliksime remontą praktiškai visiems krautuvams, visiems mazgams. Atliekame kapitalinį remontą varikliams, pavarų dėžėms, kita. Kreipdamiesi žinokitekrautuvo modelį, techninį stovį, koks gedimas? Kreipkitės –konsultuosime ir tikrai padėsime.
Jus domina nuoma? Kokio tonažo, kuriam laikui, kiek valandų dirbs per parą, kokia darbo specifika?
 Jus domina vežimėliai? Kokie svoriai, koks darbo pobūdis? Rankiniai hidrauliniai padėklams pervežti, plokštuminiai, keliantys padėklus iš mašinos, žirkliniai, su svarstyklėmis...
Jus sudomino paslauga: padangų SE gilinimas, tepalų keitimas, sutepimas, dažymas? Turite skambinti, nes kaina skaičiuojama nuo padangos dydžio, atstumo iki kliento......
 Visi kiti kilę klausimai.   skambinkite ir mes Jums padėsime.